Strona Domova Związek Genealogia Rodzina Biuletyny Kontakty Połączenia Książka Gościnna


Genealogia

 

(Kliknij tu aby połączyć się z indeksem nazwisk)

Baza danych Rodu Tarnowskich i ich krewnych składa się teraz z jakiś 6500 osób, przeszło 3000 podstawowych rodzin i blisko 750 fotografii. Informacje są ułożone specjalnie wedle wymagań Związku Rodu tak aby też pokazać wiele powiązań Tarnowskich z innymi wielkiemi rodzinami Polsko-Litewsko-Ruskiemi.

Idealny sposób przeglądania genealogii, jest znalezienie poszukiwanej osoby w indeksie nazwisk i kliknąwszy raz  w nią myszką, otworzyć najbliższą podstawową rodzinną stronę, która składa się z najmniejszej cząstki każdego pokolenia (rodzice/dzieci). Kliknięcie w podkreślone nazwiska otwiera następne strony/rodziny, posuwając się po mieczu lub po kądzieli w górę lub w dół drzewa genealogicznego aby zobaczyć przodków lub potomków. 

Każda osoba jest pokazana z imionami, nazwiskiem, herbem i tytułem oraz innymi prywatnemi danymi (jeżeli znane i w bazie danych). Wielu z przodków, nie tylko Tarnowskich ale też wśród innych rodzin, mają też krótkie wielo-języczne notatki biograficzne, które można wydobyć kliknąwszy w znak [see notes], znajdujący się na końcu linii z nazwiskiem (jeżeli taka notatka biograficzna jest w bazie danych).. 

Genealogia jest właściwie wspólną biografią naszych rodzin. Aby ją utrzymać życiowo aktualną i godnie przekazać ją naszym potomkom, jest ważne podawać szybko i dokładnie wszystkie rodzinne zmiany oraz nowe fotografie (format .jpg) na mój adres e-mail,    pawel@rodtarnowski.com, aczkolwiek jej aktualizacja będzie tylko okresowa.

 

do początku

 

 

Last updated on 19 March, 2012